Regio Noord-West

Om het werk en de opleiding van onze vrijwilligers goed te organiseren, zijn de locaties van Sensoor onderverdeeld in regio's. Regio Noord-West beslaat Noord-Holland, Zuid-Holland Noord (regio Leiden), Flevoland en Utrecht.

Vrijwilliger worden in regio Noord-West

U kunt zich hier direct aanmelden als vrijwilliger. Na aanmelding neemt de locatie van uw keuze (Alkmaar, Zaandam, Haarlem, Leiden, Hilversum of Amersfoort) contact met u op om een kennismakingsgesprek te plannen. Wilt u liever eerst contact met de locatie? Kijk onder het volgende tabblad 'Contact'. Kijk bij tabblad 'Agenda' wanneer er nieuwe trainingen starten op de locatie van uw keuze.

Contact locaties

Let op: dit zijn zakelijke contactgegevens van Sensoor. Wilt u een anoniem luisterend oor? Dat kan dag en nacht per telefoone-mail en op dagdelen per chat.
Vanwege de anonimiteit van de diensten zijn de bezoekadressen privé. Neem voor het bezoekadres contact op met de locatie.

Locatie Amersfoort
P/a Grote Spui 35
3813 EZ Amersfoort
0346 59 00 98
amersfoort@sensoor.nl

Locatie Alkmaar
Postbus 8119
1802 KC Alkmaar
072 562 10 44
alkmaar@sensoor.nl

Locatie Haarlem
023 529 19 09
haarlem@sensoor.nl

Locatie Hilversum
035-6215414
hilversum@sensoor.nl

Locatie Leiden
Postbus 11104
2301 EC Leiden
071 514 35 78
leiden@sensoor.nl

Locatie Zaandam
075 616 3000
zaandam@sensoor.nl 

Agenda Noord-West

Haarlem:

De Sensoortraining start rond februari/maart 2017. 

Amersfoort:

De Sensoortraining start op 11 februari 2017. 

Zaandam:

De Sensoortraining start op 2 maart 2017.

Hilversum:

De Sensoortraining start 9 februari 2017.

Alkmaar:

De Sensoortraining start in februari 2017.

Leiden:

Leiden houdt op maandag 6 februari 2017 een informatieavond in “De Bakkerij”, Oude Rijn 44b te Leiden. Aanvang 20.00 uur.
De training start op 4 maart 2017.

Trainingsdata:

Zaterdag 4 maart 10.00 – 16.00
Woensdag 15 maart 19.00 – 22.00
Woensdag 22 maart 19.00 – 22.00
Woensdag 29 maart 19.00 – 22.00
Woensdag 5 april 19.00 – 22.00
Dinsdag 18 april 19.00 – 22.00
Dinsdag 2 mei 19.00 – 22.00
Dinsdag 16 mei 19.00 – 22.00
Zaterdag 27 mei 10.00 – 16.00

Meld je aan als vrijwilliger