Regio Zuid

Om het werk en de opleiding van onze vrijwilligers goed te organiseren, zijn de locaties van Sensoor onderverdeeld in regio's. Regio Zuid beslaat Zeeland, Brabant, Rivierenland, Nijmegen e.o en Limburg.

Vrijwilliger worden in regio Zuid

Wilt u Sensoor komen versterken en woont u in regio Zuid? U kunt zich direct aanmelden via het aanmeldformulier. Na ontvangst neemt de locatie van uw keuze contact met u op om een kennismakingsgesprek te plannen. Wilt u liever eerst contact met de locatie? Kijk onder het volgende tabblad 'Contact locaties'.

Contact locaties

Let op: dit zijn zakelijke contactgegevens van Sensoor. Wilt u een anoniem luisterend oor? Dat kan dag en nacht per telefoone-mail en op dagdelen per chat.
Vanwege de anonimiteit van de diensten, zijn de bezoekadressen privĂ©. Neem voor het bezoekadres contact op met de locatie.

Locatie Breda
076 5218056
breda@sensoor.nl

Locatie Den Bosch
073 614 50 89
denbosch@sensoor.nl

Locatie Eindhoven
040 212 53 53
eindhoven@sensoor.nl

Locatie Middelburg
0113 256898
middelburg@sensoor.nl

Locatie Heerlen
045 5719166
heerlen@sensoor.nl

Locatie Nijmegen
024 324 56 09
nijmegen@sensoor.nl

Locatie Tilburg
013 5452262
tilburg@sensoor.nl

Locatie Venlo
077 3514057
venlo@sensoor.nl

Agenda regio Zuid

Den Bosch: 10 + 11 februari start nieuwe Sensoortraining

Eindhoven: 10 + 11 februari start nieuwe Sensoortraining 

Breda: Op deze locatie start binnenkort geen Sensoortraining. Deze locatie heeft enkel een werkplek voor de vrijwilligers. Training en de maandelijkse begeleiding vindt plaats op de locatie in Tilburg.

Nijmegen: 10 maart start nieuwe Sensoortraining.

Tilburg: 10 + 11 februari start nieuwe Sensoortraining.

Heerlen: 15 maart 2017

Venlo: 15 maart 2017

Meld je aan als vrijwilliger