Regio Zuid

Om het werk en de opleiding van onze vrijwilligers goed te organiseren, zijn de locaties van Sensoor onderverdeeld in regio's. Regio Zuid beslaat Zeeland, Brabant, Rivierenland, Nijmegen e.o en Limburg.

Vrijwilliger worden in regio Zuid

Wilt u Sensoor komen versterken en woont u in regio Zuid? U kunt zich direct aanmelden via het aanmeldformulier. Na ontvangst neemt de locatie van uw keuze contact met u op om een kennismakingsgesprek te plannen. Wilt u liever eerst contact met de locatie? Kijk onder het volgende tabblad 'Contact locaties'.

Contact locaties

Let op: dit zijn zakelijke contactgegevens van Sensoor. Wilt u een anoniem luisterend oor? Dat kan dag en nacht per telefoone-mail en overdag per chat.
Vanwege de anonimiteit van de diensten, zijn de bezoekadressen privĂ©. Neem voor het bezoekadres contact op met de locatie.

Locatie Breda (training start maart 2018)
013 5452262

Locatie Den Bosch
073 614 50 89
denbosch@sensoor.nl

Locatie Eindhoven
040 212 53 53
eindhoven@sensoor.nl

Locatie Middelburg
0113 256898
middelburg@sensoor.nl 

Locatie Heerlen
045 5719166
heerlen@sensoor.nl 

Locatie Nijmegen
024 324 56 09
nijmegen@sensoor.nl 

Locatie Tilburg
013 5452262
tilburg@sensoor.nl 

Locatie Venlo
077 3514057
venlo@sensoor.nl

Agenda regio Zuid

Tilburg: September 2018 start nieuwe Sensoortraining. Meld je aan.

Informatiebijeenkomsten:

- Dinsdagavond 12 juni van 19.30 tot ongeveer 21.30 uur
- Dinsdagavond 21 augustus van 19.30 tot ongeveer 21.30 uur
- Vrijdagochtend 31 augustus van 09.30 tot ongeveer 11.30 uur.

Middelburg: Datum nog niet bekend. Je kunt je uiteraard vast aanmelden voor de volgende training.

Heerlen: Datum nog niet bekend. Je kunt je uiteraard vast aanmelden voor de volgende training.

Venlo: Datum nog niet bekend. Je kunt je uiteraard vast aanmelden voor de volgende training.

Breda: Datum nog niet bekend. Je kunt je uiteraard vast aanmelden voor de volgende training.

Eindhoven: Datum nog niet bekend. Je kunt je uiteraard vast aanmelden voor de volgende training.

Den Bosch: Datum nog niet bekend. Je kunt je uiteraard vast aanmelden voor de volgende training.

Nijmegen: Datum nog niet bekend. Je kunt je uiteraard vast aanmelden voor de volgende training.

Interesse? Meld je aan als vrijwilliger.